Kanały energetyczne w nogach

Warsztat jednodniowy.

Jeśli chcemy posługiwać się pewną logiką dotyczącą pracy z ciałem, jesteśmy dobrym obserwatorem natury i zjawisk zachodzących na poziomie ciała. To idąc tym tropem ciało możemy porównać do drzewa, jest ich wiele, tak jak wielu jest ludzi. Jeśli drzewo ma piękną koronę, dużo liści i gałęzi na górze, to korzenie mogą stać się z czasem słabe. Cień i wilgoć, oraz brak promieni słonecznych osłabią korzenie i drzewo może upaść lub rosnąć krzywo. Podobnie jest z ludzkim ciałem, jeśli będziemy cały czas w głowie, pełni emocji, myśli, obaw, oczekiwań i całego tego Disneylandu to energia podąży za tym w górę osłabiając nasze nogi i stopy. Będziemy żyli w naszej głowie. To z kolei może spowodować mówiąc już prostym językiem brak elementu ziemi, a na poziomie ciała wysokie ciśnienie, zaburzenia hormonalne, brak snu, emocje, depresje itp.

Cytując jednego z moich nauczycieli, pozwolę sobie przytoczyć jego słowa, „starość zaczyna się od nóg”

Na szkoleniu nauczysz się:
Masażu stóp i nóg, poprzez stymulację punktów, akupresurę, rozciąganie i delikatne uruchomianie stawów. Poznasz kanały energii w nogach. Nauczysz się w jaki sposób wyczuwać blokady w kanałach energetycznych i otwierać drogę do uziemienia, stabilizacji i spokoju.

Dla kogo ten warsztat? Dla wszystkich:), dla tych, którzy prowadzą swoje gabinety i chcą wprowadzić do swojej oferty dobry i skuteczny zabieg. Dla tych, którzy dużo pracują i są w swojej głowie, dla tych którzy uprawiają sport i mają dużo napięć i kontuzji, dla zapracowanych, dla umysłów korporacyjnych, dla tych którzy mieli trudny czas i czują że coś ich blokuje i spowalnia.

Zabieg wykonywany jest w ubraniu, zabierz wygodny strój.

Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie o kolejnych warsztatach, prześlij wiadomość:

6 + 8 =