Tematem tych 2 dni będzie:
Masaż tajski – masaż twarzy i brzucha – warsztaty

Menehune-świadoma praca z ciałem wraz z Krzysztofem Szabatem zaprasza na dwudniowe warsztaty świadomej praca z ciałem, których przewodnim tematem będzie: masaż twarzy i brzucha w masażu tajskim.

Na szkoleniu nauczysz się:
Jak poprzez ruch i oddech możesz uwolnić się od wewnętrznego pośpiechu i niepokoju.
Nauczysz się masażu twarzy i brzucha poprzez symulację punktów, akupresurę, rozciąganie i subtelne , delikatne ruchy na mięśniach twarzy oraz brzucha.
Dla kogo jest ten warsztat? Dla wszystkich:) dla tych którzy dużo pracują i są w swojej głowie, dla tych którzy uprawiają sport i mają dużo napięć i kontuzji, dla zapracowanych, na urlopach wychowawczych, dla umysłów korporacyjnych, dla tych którzy mieli trudny czas i czują ze coś ich blokuje i spowalnia. Dla przyszłych terapeutów, psychologów, masażystów, dla tych wszystkich którzy chcą się nauczyć jak można odpocząć podczas dawania zabiegów, jak prawidłowo traktować nasze ciało i psyche, wykształcić w sobie głęboki pełen wyczucia dotyk i prawidłowe nawyki do pracy z ciałem. Uczymy się w nie krępujących ruchy ubraniach. Zabierz wygodny strój i mały miękki koc.

 

Krzysztof Szabat – masażysta holistyczny, kręgarz, nauczyciel masażu tajskiego i japońskiego, trener świadomej pracy z ciałem. Od 20 lat medytujący, podróżnik głównie szlakiem Tybetańskich Lamów. Organizator wielu warsztatów swojego autorstwa, oraz nauczycieli z za granicy min: od 4 lat dr. Franka Kinslowa i Takashiego Yoshizawy. Nauczyciel w Szkole masażu „Anatomic” w Gdyni, gdzie prowadzi weekendowe warsztaty, wykłady, oraz od tego roku (pierwszą w Polsce) w systemie zaocznym roczną szkołę masażu tajskiego. Prelegent na wielu konferencjach m.i.n Festiwal Masażu, Festiwal Świadomej Pracy z Ciałem – „Zango”. Na przełomie ostatnich 18 lat zdobywał praktyczną wiedzę pod okiem wielu nauczycieli min. takich jak: Takashi Yoshizawa, Pichest Boonthumme, Gunther Krueger, Maciej Dłuski, dr. Frank Kinslow, Ajarn Sinchai Sukparsert, Michael Ciosek, Chongkol Setthakorn. Przez 12 lat asystował Gunterowi Kruegerowi i uzyskał pozwolenie na uczenie w systemie Jivaka body & mind. Od 4 lat asystuje Takashiemu Yoshizawie w warszatach masażu tajskiego w Polsce. Zdobył trzeci stopień terapeutyczny w terapii „Yumeiho”. Współpracuje z wieloma prestiżowymi miejscami świadomej pracy z ciałem min: Teatrem Współczesnym w Krakowie, oraz „Menehune” w Pruszczu Gdańskim. Od trzech lat żyje zgodnie z naturą w małej wsi w Borach Tucholskich, gdzie prowadzi praktykę we własnym gabinecie.

Do zobaczenia wkrótce.

Warsztaty: Masaż tajski – masaż twarzy i brzucha.

10-11.10.2020 Pruszcz Gdański, ul. Chopina 2/32
23-24.01.2021 Pruszcz Gdański, ul. Chopina 2/32

Menehune.pl
tel. 500 097 999 

Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie o kolejnych warsztatach, prześlij wiadomość:

7 + 13 =