Brzuch

Warsztat jednodniowy uzupełniający.

W masażu tajskim poruszamy się po przeogromnym spektrum technik, natężenia ruchów, zabiegów dynamicznych, rozciągających, polegających na głębokim oddychaniu i wspólnym rytmie. Są też zabiegi polegające na intuicji, delikatnym dotyku i głębokim spokoju. Jeśli chcemy przeprowadzić tak głęboki zabieg, dający odpoczynek, uspokajający serce i umysł, redukujący stres to nie możemy pominąć tego co jest tytułem tego warsztatu.

Od początku mojego zainteresowania brzuchem wiedziałem, że wiele dysfunkcji narządów układów żołądkowo – jelitowego, czy też moczowo – płciowego jest na poziomie emocji, czyli w psychosomatyce. Chorobom somatycznym towarzyszy spięcie struktury jamy brzusznej. Odporność, hormony, dopamina, serotonina w 95% to nasz brzuch.

W głowie i twarzy gromadzi wiele napięć, które „spływają” z różnych miejsc ludzkiego ciała. Zastosowanie odpowiednio przeprowadzonego zabiegu na twarzy i głowie powoduje wprowadzenie nas w stan relaksacji, co umożliwia naszemu układowi obronnemu na pełną regenerację i stopniowe likwidowanie naszych problemów zdrowotnych. Poruszymy także temat zgrzytania zębami i dysfunkcji czaszkowo krzyżowej. Nauczymy się jak przeprowadzić zabieg na sucho i przy użyciu terapeutycznych olejków.

Im głębszy odpoczynek, tym większe uzdrowienie.

Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie o kolejnych warsztatach, prześlij wiadomość:

13 + 7 =