Pozycja na brzuchu.
Jak możemy chronić i wspomóc siebie.

Jeśli lubisz bierną jogę i odpoczynek w trakcie dawania zabiegu. Jeśli brakuje ci narzędzi do pracy z dużo większym ciałem i chcesz nauczyć się jak można tego dokonać w pełnym rozluźnieniu i bez utraty swojej siły. Jeśli lubisz bardziej dynamiczną pracę z ciałem, to te dwa dni dedykuję właśnie Tobie. Warsztat podzielony jest na dwie części, tą aktywną gdzie jest dużo rozciągania i biernej jogi, oraz tą gdzie pracujesz z centrum ciała i grawitacją. Jest efektem moich ostatnich 20-tu lat pracy z ciałem, żywym doświadczeniem i pięknym narzędziem do pomagania innym. Przenika go styl wszystkich tych, od których uczyłem się masażu Tajskiego i moje doświadczenie.

Witajcie nowi i starzy przyjaciele. Na tym warsztacie chciałbym podzielić się z Wami głównie tym czego nauczyłem się od Gunthera Krugera, Chongkola Setthakorn, oraz Takashiego Yoshizawy. Podążam za ich metodami od wielu lat. Gunther nauczył mnie jak pracować sercem w sposób głęboki i pełen znaczenia. Pokazał wiele możliwości i inspiracji. Takashi jak pracować z ciałem w sposób lekki, nie męczący i bez wysiłkowy. Jego metody są odpoczynkiem a nie pracą, siłą grawitacji i biomechaniką a nie wymuszonym męczącym ruchem. Mogę polecić Wam ich wiedzę i mądrość, są niesamowite. Bardzo pomogły w życiu mnie, wielu moim przyjaciołom i pacjentom. Mam nadzieję, że choć trochę przybliżę Wam esencję ich nauk.

Będziemy uczyć się świadomej pracy z ciałem i oddechem. Prostych, ale skutecznych technik, takich które są najmniej inwazyjne i pozwalają nam zachować siłę i zdrowie, które nie powodują napięć w naszym ciele i kontuzji. Dlatego właśnie nazwałem ten warsztat „ochroną ciała i umysłu”. Nauczymy się jak poruszać naszym ciałem ekonomicznie, wydajnie i efektywnie. Będziemy praktykować pozycję na brzuchu. Nauczysz się jak przeprowadzić treatment w wariancie czasowym 1 i 2h.

Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie o kolejnych warsztatach, prześlij wiadomość:

10 + 15 =